/ מאיה ויז'ן | בניית אתרים | אודות

יצירת קשר

הצעת מחיר ללא התחייבות

שלח בקשה

אודות מאיה ויז'ן

 

 

 

מאיה ויז'ן הינה חברה המתמחה בבניית אתרי מכירות ועיצוב אתרים בטכנולוגיות המתקדמות ביותר הקיימות בשוק האיטרנט העכשוי וכן בקידום ושיווק בעולם האינטרנט.
אנחנו במאיה ויז'ן מאפשרים ללקוחותינו לבחור ממגוון רחב של פתרונות אינטרנט החל מבניית אתרים מקצועיים, בהתמחות בעולם המסחר האלקטרוני, לעסקים קטנים ובינוניים כאחד.

מערכת הניהול של מאיה ויז'ן תומכת באתרים מורכבים עם יכולות סליקה וניהול חנות מכוונת ברמה הגבוה ביותר בשוק בניית האתרים בישראל.

למאיה ויז'ן יש את היכולות הידע והנסיון בהקמת פרוייקטים גדולים תוך התיחסות רבה לכל צרכי הלקוח, משלב האפיון ועד למסירת האתר ללקוח, וליווי אישי וטכנולוגי בהתפתחות האתר ומענה לצרכים משתנים.

 

הדגש במאיה ויז'ן הוא ברמת השירות במענה ללקוחות ובאיכות הפתרון המקצועי המוצע.

 

מאיה ויז'ן הוקמה בשנת 2010 ע"י קבוצת שותפים שהגיעו מתחומים שונים בעולם האינטרנט ויחד הם יוצרים את מאגר הידע והיכולות שנותנים לחברה את היכולת לשרת את לקוחותינו בכל תחומי האינטרנט:

שיווק באינטרנט

קידום אתרים

מסחר אלקטרוני

בניית אתרים

חברתינו היא בסדר גודל בינוני ומונה כ 10 עובדים הכולל צוות מתכנתים בעלי נסיון של עשרות שנים בתחום, אנשי שיווק ומנהלי תיק לקוח.

למעשה הפתרון הניתן ללקוח כולל חבילה כוללת משלב התכנון, אפיון צרכי הלקוח, עיצוב ע"י מעצבת מקצועית עם נסיון של למעלה מ 200 אתרי מכירות, ועד לשלב הבנייה והיישום, כולל מנהלת שיווק בעלת נסיון של 12 שנים בשיווק בעולם האינטרנט והמסחר האלקטרוני.

 

שירות איכותי ללא פשרות הוא המוטיב המוביל אותנו