/ מאיה ויז'ן | בניית אתרים | בחירת קונספט בניית אתר

יצירת קשר

הצעת מחיר ללא התחייבות

שלח בקשה

בחירת קונספט בניית אתר

 

בניית אתר, כל אתר, מתחילה בגיבוש רעיון – קונספט. בין אם אתם מתכננים בניית אתר מכירות , אתר תדמיתי או אתר אינפורמטיבי, אתר ללא קונספט מוצק וברור לא יצליח להשאיר את הגולשים באתר. לכן, חשוב מאוד לבחור קונספט שיתאים לאתר שלכם ולשקף אותו בכל דפי האתר.

 

כיצד קונספט רציף משפיע על הצלחת האתר?

 

אתר ללא קונספט הוא אתר שמשדר מסרים סותרים, מבלבל את הגולש ומציג את המוצר/שירות באור לא אמין. כך למשל, בניית אתר מכירות ללא רעיון מרכזי, ללא ערכת צבעים אחידה, גרפיקה שמתאימה למוצרים לא יצליח לעניין גולשים גם אם המוצרים בו הם הכי טובים בתחומם.

 

בניית אתר לעסקים לאור אסטרטגיה שיווקית

 

בחירת קונספט לאתר חייבת להיעשות לאור אסטרטגיה שיווקית איתנה. הקונספט של האתר, הרעיון המרכזי שלו צריכים להתאים למיתוג של החברה/מוצר/שירות. כך למשל, אם המוצר שלכם ממותג כצעיר, חדשני וטכנולוגי הקונספט של האתר לא יכול להיות נוסטלגי ומיושן. העיצוב הכללי, הצבעים, התחושה שהאתר משדר לגולשים כל אלו חייבים להתאים לקהל היעד שלכם ולדרך בה אתם מציגים את המוצר/שירות שלכם.

 

אלמנטים בבחירת קונספט לאתר

 

כאשר בוחרים קונספט לאתר חשוב לקחת בחשבון לא רק את המיתוג של האתר לאור האסטרטגיה השיווקית. אלמנטים אחרים חייבים להילקח בחשבון בעת בניית אתר לעסקים, למשל:

 

לסיכום בחירת קונספט לאתר היא השלב השני לאחר האפיון הראשוני של האתר שלכם. בחירת הקונספט היא חלק מהאסטרטגיה השיווקית של האתר שלכם . בבואנו ליצור קונספט בבניית חנות וירטואלית באינטרנט נסתכל על העסק שלנו ונחפש את הדברים המייחדים אותו.