/ מאיה ויז'ן | בניית אתרים | האיטרנט הקניון הגדול בעולם

יצירת קשר

הצעת מחיר ללא התחייבות

שלח בקשה

האינטרנט – הקניון הגדול בעולם לחנויות אונליין

 

בכל יום שעובר אתרי מכירות נהפכים לדבר הבא בעולם האינטרנט, האינטרנט הופך להיות הקניון הגדול ביותר בעולם לחנויות אונליין, ללא גבולות מדינה דת, גזע או מין – כולם הם הלקוחות של החנויות הללו, נכון לא תמיד אנחנו באמת גם יודעים באיזה מדינה יושב בעל האתר, יכול להיות שאנחנו קונים מיזם שיושב בצרפת וחושב על הדבר הגדול הבא , או מחברה סינית שמייצרת את המוצר בעצמה ומוכרת ללא פערי שיווק.

 

למה להקים אתר מכירות?

 

לרוב כאשר יזם מקים עסק הוא נדרש להשקיע המון כסף.

למצוא מקום לפתיחת החנות וחשוב שיהיה מיקום אסטרטגי, למשל יש הבדל עצום במיתוג החנות בין רחוב לוינסקי בת"א לרחוב דיזנגוף, וכמובן גם בדמי השכירות בין שני המקומות.

גם הארנונה שונה וכמובן שהמסים שאנחנו צריכים לשלם גבוהים בהתאמה.

אנחנו גם צריכים לחשוב על השקעה ראשונית גבוה בפתיחת חנות אמיתית – ברוב המקומות שנרצה לפתוח יהיה עלינו להעסיק מעצב ולשפץ את המקום על מנת שהוא יעמוד בדרישות העיצוב של המוצר שלנו.

ולבסוף אי אפשר לפתוח חנות חדשה ללא מלאי מינימאלי .

 

אז הנה התשובה שלכם מדוע לבנות חנות אונליין באינטרנט ולא להשקיע בחנות פיזית.

 

 

אז מה כן חשוב לזכור בתהליך בניית חנות אונליין ?

 

בניית אתר מכירות היא תהליך סבוך שבמהלכו יש לתת את הדעת על מספר רב של גורמים.

ישנם כללים רבים ובסיסיים בבניית חנות אונליין, כללים שנרכשו עם ניסיון רב, אחרת אפשר לאבד גולשים באותה מהירות שהם מגיעים לאתר שלכם.

אין אנו פוגשים את הגולשים פנים אל פנים ולכן לא ניתן לשוחח איתם ולמנוע מהם לצאת מהחנות, לכן חשוב שכל הכללים הלוגיים של קנייה מהירה ונכונה יחולו על האתר שלכם.

אז גם אם אתם חושבים שאתם מבינים במכירות, אתם עדיין חייבים לפנות אל המקצוענים שבונים אתרי מסחר ואתרי חנות אונליין לפרנסתם ועושים זאת על הצד הטוב ביותר.

כי אנחנו במאיה ויז'ן עושים זאת כבר שנים רבות עם ניסיון וידע עצום.

נשמח לבנות את החנות שלך ולעזור לך להגיע להצלחה, כי ההצלחה שלכם היא ההצלחה שלנו .