/ מאיה ויז'ן | בניית אתרים | סוגי אתרים לעסק

יצירת קשר

הצעת מחיר ללא התחייבות

שלח בקשה

 

איזה סוג אתר העסק שלך צריך?

 

עסקים רבים, המבינים את חשיבותה של בניית אתר לעסקים באינטרנט, ומעוניינים לעשות כך, לא תמיד יודעים להגדיר את סוג האתר הנדרש להם ולקיום מטרותיהם. קיימים אתרים מסוגים שונים ורבים באינטרנט, וכל עסק, חשוב שיגדיר את המאפיינים של האתר שלו, ובאופן זה, ישיג את היעדים שהציב לעצמו, ויזכה להכרה שציפה לה.

חברות המתמחות בבניית אתרים לעסקים, ומכירות את הלך הרוח באינטרנט, והיותו של האתר כלי שיווקי ופרסומי יעיל, יוכלו לייעץ לכם ולהסביר לכם את ההבדלים בין האתרים השונים, להשגת אתר אפקטיבי ככל האפשר. אז איזה סוג אתר העסק שלך צריך?

 

סוגי אתרים

 

בניית אתרים לעסקים מתבססת על סוג העסק והצרכים שלו. קיימים סוגים שונים של אתרי אינטרנט, ולכל אחד המאפיינים והתכונות שלו, המייחדים אותו מאחרים.

אתר תדמיתי הוא אתר שנועד לייצר הכרה בעסק, לספר עליו, לספק מידע ולגרום עניין בקרב הגולשים. אתר זה מרובה בתכנים, בעמודי תוכן שונים, וסוקר את תולדות העסק או החברה, מביא קישורים למאמרים מאתרים אחרים, ומקדם את העסק בדרך אלגנטית ואינפורמטיבית.

אתר מכירתי הוא אתר שנועד להגדיל מכירות. הוא פונה לגולש, מציג בפניו את המוצרים שהוא מציע, ועל הייחוד שלו בענף המדובר, מביא מאמרים וביקורות שיגבו את אמירותיו לגבי העסק ועוד. אתרי מכירות מבקשים פעמים רבות בניית חנות וירטואלית. בחנות, כמו חנות פיזית רגילה, מוצגים המוצרים עם תמונות ופרטים שלהם, מחירם, הגולש יכול למלא סל קניות וירטואלי, לבחור את המוצרים בהם הוא מעוניין, ובסוף התהליך לשלם באמצעות כרטיס אשראי, והמוצרים יגיעו ישירות לביתו.

 

 

כל האתרים מחולקים לפי שתי קבוצות עיקריות שהן אתר סטטי ואתר דינמי.

 

בחירת אתר לעסק

 

כשאתם בוחרים אתר לעסק, חשוב להבין איזה סוג אתר תרצו שיהיה לכם, ומה המטרות שלו. האם אתר סטטי עם מידע קבוע שאינו משתנה, או אתר דינמי. האם באתר הדינמי תרצו שתהיה גם בניית חנות וירטואלית, או שמא חשוב לכם לנהל מדור שאלות ותשובות פעיל, בו תרצו להשיב לשאלות הגולשים.

 

 

חברות המתמחות בבניית אתרים לעסקים, ישאלו אתכם עוד בשלב אפיון האתר את כל השאלות הנדרשות, ויחד תוכלו לבנות קונספט, שיהווה תשתית לפיתוח האתר המתאים ביותר לעסק שלכם.