top of page

מאיה ויז'ן מעצבת לכם עולם עסקי חדש

עודכן: 1 במרץ 2019
אחד הכלים החזקים והחשובים ביותר בתהליכי בניית כל אתר הוא עיצוב האתר. בכוחו של עיצוב נכון ואיכותי ליצור הזדהות אצל הגולש, לקדם את האתר, לסייע לו להגיע לתוצאות הרצויות ולהשיג את מטרותיו. גם אם השקעתם בבניית האתר והעליתם תכנים משובחים ואינפורמציה מנוסחת היטב, שימו לב: אתר שלא יעוצב באופן מקצועי לא יעביר את המסר הנדרש ללקוח ובכך, יפספס את המטרות שלשמן הוא נבנה. בדומה לבניית אתר, גם עיצוב אתר כדאי שייעשה על ידי אנשי מקצוע מנוסים – מעצבים גרפיים מוכשרים להם ידע וניסיון בסביבת האינטרנט המקצועית, אשר יידעו להתאים לכם את סגנון העיצוב המתאים לכם ביותר על פי רוח החברה, תחום הפעילות ואופי המותג.


חשוב לנו לעצב אתרים איכותיים בהתאמה אישית

אנחנו במאיה ויז'ן מכירים בצורך המשמעותי של עיצוב אתרים מדויק, נכון ואיכותי. לכן אנחנו מעמידים לרשותכם את המעצבים הגרפיים המובילים בתחום אשר עובדים במחלקת העיצוב שלנו. לכל המעצבים שלנו ניסיון עשיר וכן היכרות מקצועית עם עולמות האינטרנט.

במהלך כל פרויקט עיצוב אתר אנחנו מקפידים על כמה כללים בסיסיים וחשובים ביותר:

  • קווים עיצוביים נקיים וחלקים ככל שניתן.

  • שימוש בפונטים קריאים ומקובלים.

  • ניווט קל ונוח לתנועה בתוך האתר.

  • תמונות ומצגות המיועדות לשמירה על ערנות הגולש.

  • שימוש נכון בשילוב צבעים שונים.


חשוב לנו למתג את העסק שלך

אנחנו במאיה ויז'ן מכירים בצורך החשוב בעיצוב האתר על פי ערכי המותג שלכם. לכן, כל תהליך עיצוב אתר מתחיל בתהליכי מחשבה ותכנון מעמיקים, מקצועיים ויצירתיים. לאחר שנקבל מכם את חומרי הגלם המתאימים, כולל הדרישות המיוחדות שלכם, נעביר את מכלול הנתונים למחלקת העיצוב המקצועית שלנו הכוללת מעצבים מוכשרים בעלי ניסיון של עיצוב עשרות אתרים ללקוחות רבים. לאורך כל התהליך אנחנו נספק לכם את המענה העיצובי הטוב והנכון ביותר עבורכם, תוך שימת לב לפרטים הייחודיים והקטנים ביותר - כי תמונה גדולה נבנית מפרטים קטנים.


חשוב לנו שתקבל את הטוב ביותר

כל אתר אינטרנט הוא שונה, ייחודי ובלעדי. לכל תחום עיסוק, שוק או מקצוע קיימים האלמנטים המתאימים אשר ישקפו את אופי העשייה האישי באופן מדויק. לדוגמה, עיצוב אתר קוסמטיקה לא יעוצב לעולם כמו למשל אתר של משרד רואי חשבון. גם בתהליך העיצוב צוות החברה המקצועי והמיומן ילווה אתכם, יכוון וידריך כדי שהאתר שלכם יעביר את המסר הנכון, יגיע למספר רב ככל האפשר של לקוחות ובכך, ימנף את הפעילות העסקית שלכם. אל תשכחו: ההצלחה שלכם היא ההצלחה שלנו. ולכן, אנחנו במאיה ויז'ן נעשה הכול ותמיד כדי שעיצוב האתר שלכם יהיה העיצוב הנכון, המקצועי והמתאים לכם ביותר.  


עיצוב מחדש של אתרים ישנים

בגלל שהטכנולוגיה מתקדמת בקצב מסחרר, אתרים שנבנו לפני 4 שנים כבר לא עומדים ברמת האיכויות הקיימות היום מבחינת רזולוציות והתאמות לדפדנים החדשים בשוק, לכן חברות רבות שמכבדות את עצמן מעצבות את האתר מחדש כל כמה שנים, בדיוק כמו שאתם מחליפים מחשבים במשרד כל כמה שנים כדי לעמוד שקצב דרישות הטכנולוגיה , כך גם מומלץ לעצב מחדש את האתר שלכם. הדבר חשוב לחווית הגולש, להוסיף לגולש פיתוחים טכנולוגיים שיצאו לאור בחודשים האחרונים, בכך תגרמו לגולש להישאר באתר ולהינות מחווית הגלישה.

בנוסף חשוב גם לעצב מחדש את האתר כדי לשפר את ביצועיו במנועי החיפוש, אתרים רבים שנבנו בטכנולוגיות פלאש כבר לא מתאימים לצפייה מאייפדים או אייפונים, ולא תואמים את דרישות גוגל לקידום האתר בחיפוש האורגני, לכן לקוח שמבקש לקדם אתר פלאש נדרש קודם כל לבנות ולעצב את האתר מחדש.

בנוסף אתרים ישנים שנבנו בטבלאות, מהווים בעיה בקידום ואנחנו כבוני אתרים נאלצים לעצבם מחדש ולבנות אותם תחת אלמנטים של DIV.

לכן אם ברשותכם את ישן צרו איתנו קשר ונשמח להציע לכם עיצוב מחדש של אתר בסטנדרט עיצוב מודרני ותחת מערכת קידום עכשווית.

Comentarios


bottom of page